3 izbový mobilný dom Chalmová

Kontaktujte ma

Bezbariérový 3 izbový mobilný dom v areály termálneho kúpaliska Chalmová

Popis k ponuke

Ponúkam na predaj mobilný dom, ktorý je bezbariérový a nachádza sa v areály termálneho kúpaliská Bystričany, časť Chalmová. Podlahová plocha domu je 30 m2 a stojí na pozemku, ktorý je v dlhodobom nájomnom zmluvnom vzťahu. Rozloha prideleného pozemku je 114 m2 a jeho šírka je 6m.

Mobilný dom bol zakúpený a privezený v roku 2016 a v roku 2018 prešiel dokončením a to dobudovaním terasy a prístrešku. V samotnom dome sa po vstupe nachádza kuchynská časť spojená s obývacou časťou. Je tu kuchynská linka s elektrickou doskou a digestorom. Rovnako je tu aj nová chladnička s mrazničkou. V obývačkovej časti je rozkladacia sedačka so stolíkom a obývacím nábytkom.

Okrem toho sú tu dve samostatné spálne s dostatočným odkladacím priestorom. Každá z izieb je pre dvoch ľudí, spolu sa tu teda v absolútnom pohodlí vyspí 6 ľudí. Rovnako je tu aj kúpeľňa s wc a sprchovým kútom. Teplá voda je v dome zabezpečená prietokovým ohrievačom. Mobilný dom sa predáva kompletne tak ako je vidieť aj na fotkách, teda aj so zariadením.

Pred dvomi rokmi bola k domu pristavaná a prestrešená terasa na letný relax. Vedľa domu sa ešte nachádza odkladací priestor na úschovu náradia a jeho rozloha je 2 x 2,5m. Okolie domu je upravené zeleňou, čo je oceniteľné hlavne v letných mesiacoch. Neďaleko domu sa nachádzajú aj spoločné wc so sprchami.

Výhodou tejto ponuky je vlastniť vo výbornej cene dom, ktorý môžete využívať pre svoj vlastný rodinný relax v príjemnom celoročne využiteľnom prostredí termálnych kúpeľov. A to bez akýchkoľvek ďalších investícii. Prípadne môžete tento dom využívať na krátkodobé prenajímanie turistom.

Máte otázku k ponuke?

  Galéria

  Predajná cena

  V predajnej cene je mobilný 3 izbový bezbariérový dom (nie pozemok) priamo v areály kúpaliska Chalmová v príjemnom prostredí pod lesom s možnosťou celoročného využívania.

  0

  Kontaktné údaje

  logo original white

  Sociálne siete

  Máte dotaz?