5 chát v obci Repište

Kontaktujte ma

Chaty so zastavanou plochou 29 m2 sa predávajú na pozemokoch s rozlohou od 619 do 835 m2.

Popis k ponuke

Ponúkam na predaj 5 chát, ktoré sa nachádzajú v intraviláne katastrálneho územia obce Repište, okres Žiar nad Hronom v krásnom prostredí Štiavnických vrchov. Areál sa nachádza len 3 km od celoročne vyhľadávanej kúpeľnej obce Sklené Teplice.

Všetky chaty majú vlastný pozemok, súpisné číslo a prístupovú cestu. Rovnako majú samostatný prívod elektriky, vody aj odpadu.

Zastavaná plocha chát je 29 m2, chaty sú v pôvodnom stave. Na prízemí sa nachádza jedna hlavná miestnosť, miestnosť s toaletou, umývadlom a možnosťou zabudovania sprchového kútu, šatník a schodisko vedúce na poschodie s predsieňou a izbou pre 2 osoby.

Vzhľadom na umiestnenie pozemkov v intraviláne obce a vzľadom na ich charakteristiku je možné na pozemkoch vykonávať rekonštrukcie, prípadne výstavby.

V prípade záujmu a vzájomnej dohody Vám vieme Vašu chatu odovzdať v upravenom stave presne podľa Vašej predstavy, prípadne náročnosti.

Máte otázku k ponuke?

  Galéria

  Virtuálna 3D prehliadka

  Predajná cena

  V predajnej cene je chata so zastavanou plochou 29 m2 nachádzajúca sa v intraviláne obce Repište, so súpisným číslom, so sieťami (elektrika, voda, odpad) a s vlastným pozemkom, ktorý závisí od konkrétneho výberu + krásne prostredie …

  0

  Kontaktné údaje

  logo original white

  Sociálne siete

  Máte dotaz?