Poschodová chatka v Novákoch

Kontaktujte ma

Chatka na relax s nádhernou záhradkou, ktorej rozloha je 392 m2

Popis k ponuke

Ponúkame na predaj veľmi peknú poschodovú chatku v chatovej oblasti v meste Nováky, okres Prievidza. Samotná chata je tehlová a leží na pozemku, ktorého rozloha je 392 m2. Kúsok od chatky je asfaltová cesta s možnosťou parkovania aj pre viac vozidiel. K chate sa dostanete následne spevnenou cestou a parkovať môžete priamo na svojom upravenom parkovisku.

Stavba má súpisné číslo a skolaudovaná bola v roku 2002. Zastavaná plocha stavby je 16 m2. Pri vstupe je vstupná chodba prepojená s kuchyňou, v ktorej je kuchynská linka a kachle na pevné palivo pomocou ktorých sa chatka vykuruje. Z chodby je vstup do kúpeľne v ktorej je toaleta, umývadlo, sprchový kút a zásobník na teplú vodu. Na poschodie vedú drevené schody. Nachádza sa tam jedna väčšia miestnosť, ktorá má východ na balkón. 

Chatka je udržiavaná a je vo veľmi dobrom stave. Je tu rozvod elektriny, pitná voda je z verejného vodovodu a užitková voda zo spoločnej studne. Odpad je zvedený do vlastnej žumpy. Je plne podpivničená s 3 miestnosťami a teda dostatočným úložným priestorom. Pozemok na ktorom sa chatka nachádza je nádherne vysadený, čo môžete vidieť na fotkách v ponuke, ktoré sú z poslednej sezóny.

Okrem toho, že táto stavba nepotrebuje žiadne potrebné úpravy, len sa „vyhrávať“ na pozemku, tak za zaujímavosť stojí aj skutočnosť, že je možnosť využitia tejto chatky celoročne, teda nie len počas letných víkendov.

Máte otázku k ponuke?

  Galéria

  Predajná cena

  V predajnej cene je poschodová, celoročne využiteľná chatka, ktorá má súpisné číslo. V cene je rovnako aj pozemok pod chatkou v osobnom vlastníctve, ktorého rozloha je 392 m2. Okrem iného získate fantasticku záhradku na oddych a relax, ktorú si stačí už iba udžiavať.

  0

  Kontaktné údaje

  logo original white

  Sociálne siete

  Máte dotaz?