Priestranný 3 izbový byt v Partizánskom

Kontaktujte ma

Kompletne zrekonštruovaný byt s rozlohou 97 m2 na vyvýšenom prízemí

Popis k ponuke

Veľmi pekný a priestranný 3 izbový byt na Februárovej ulici v Partizánskom. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí v 12 poschodovom bytovom dome.

Rozloha tohoto bytu je veľmi pekných 97,34 m2 a jeho dispozičné riešenie môžete vidieť v prvom pôdoryse, ktorý je súčasťou tejto ponuky.

Celý byt prešiel rekonštrukciou, ako sú plastové okná, plávajúce podlahy, či rekonštrukcia kúpeľne a wc. Špecialitou tejto ponuky je skutočnosť, že tento byt má 4 loggie, teda každá miestnosť má jednu, vrátane kuchyne 🙂

Výhody tejto ponuky môžme zhrnúť do troch bodov:

– rekonštrukcia a priestrannosť bytu

– 4 miestnosti – 4 loggie

– bezproblémové parkovanie v širšom centre mesta

Ak ste náročnejší, tak hneď vedľa tohoto bytu je na predaj aj druhý byt, ktorý je 1,5 izbový a rovnako je kompletne prerobený. Jeho rozloha je 55,17 m2 a dispozičné riešenie tohoto bytu si môžete pozrieť ako druhý pôdorys v tejto ponuke. Tieto dva byty sú momentálne prepojené spoločným prechodom. Okná sú rovnako plastové, podlahy rovnako plávajúce a steny sú nastierkované. Kuchyňa bola počas rekonštrukcie zväčšená o časť loggie a druhá časť loggie zostala zachovaná.

Do druhej loggie sa vchádza z obývacej izby. Preto ak by ste mali záujem o bývanie v meste a priestorovo sa cítiť ako v priestrannom bungalove alebo by bolo pre Vás zaujímavé dvojgeneračné bývanie, tak môžete zvážiť aj takúto alternatívu.

Máte otázku k ponuke?

  Galéria

  Predajná cena

  V tejto predajnej cene kupujete 3 izbový byt s rozlohou 97 m2 a so 4 loggiami, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta Partizánske. Prikúpiť k tomuto bytu si môžete aj vedľajší 1,5 izbový byt a tým môžete spolu získať 152 m2 podlahovej plochy získať 5 izieb, 2 kuchyne, 2 kúpeľne, 5 loggii a dva samostatné vchody.

  0

  Kontaktné údaje

  logo original white

  Sociálne siete

  Máte dotaz?