PREDANÉ!! 3 izbové domy v obci Čereňany

Kontaktujte ma

Na predaj 3 úplne nové trojizbové domy v trojdome v obci Čereňany, okr. Prievidza

Popis k ponuke

Projekt je riešený na poskytnutie bývania v 3 rovnakých alebo veľmi podobných samostatných rodinných domoch, ktoré sú súčasťou trojdomku nachádzajúcich sa v obci Čereňany, okres Prievidza. Čo sa lokalizácie týka, tak nachádzajú sa hneď pri hlavnej ceste oproti kaštieľu. 

Objekt prechádza výstavbou, či kompletnou rekonštrukciou ako je elektrika, voda, odpad, kúrenie, vrátane vyvýšenia poschodia a novej strechy. Domy budú odovzdané novým majiteľom až po ich kolaudácii plánovanej koncom apríla 2022.

 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Štandardné vybavenie všetkých troch bytových jednotiek zahŕňa kompletnú inštaláciu sieti. Vo všetkých bytoch budú ukončené práce so sieťami a kúrením, rovnako budú aj ukončené práce na všetkých povrchoch ako sú steny, stropy, obklady a dlažba, pokládky plávajúcich podláh, interiérových dverí so zárubňami, dodávka a montáž sanity a bezpečnostných vchodových dverí.

 

NADŠTANDARDNÉ VYBAVENIE:

Poskytujeme taktiež možnosť realizácie kuchynskej linky. Jednotlivé práce sú podľa dohody za príplatok.

 

CHARAKTERISTIKA DOMOV:

V novostavbe, respektíve v kompletne zrekonštruovaných poschodových domoch poskytnú bývanie tri veľmi pekné a príjemné 3 izbové domy.

Ich podlahová plocha je 80 m2 a v cene v akej sa predávajú sú vhodné aj na investíciu. V cene je okrem zabezpečenia predaja aj možnosť hypotéky.

Ak Vás naša ponuka zaujala, môžete nás kontaktovať a môžeme si dohodnúť osobné stretnutie, na ktorom Vám projekt predstavíme a priblížime. V prípade záujmu vieme dohodnúť aj možnosti dokončenia podľa Vašich predstáv hlavne čo sa nadštandardného vybavenia týka. Rovnako Vám prestavíme spôsob financovania a samozrejme, záruky.

Máte otázku k ponuke?

  Galéria

  Rodinný dom č.1

  Rodinný dom č.2

  Rodinný dom č.3

  Predajná cena

  Predajná cena je rovnaká pre každý z uvedených bytov. V cene každého bytu je všetko presne tak, ako je uvedené v popise. Ide jednoducho o veľmi pekné poschodové byty so skutočným dostatkom priestoru pre každého člena domácnosti. A cena? Je to len 750 eur/1 m2.

  PREDANÉ

  Kontaktné údaje

  logo original white

  Sociálne siete

  Máte dotaz?